АВТОСАЛОНЫ OPEL

Вход | Регистрация | Стартовой | В Избранное | PDA
Opel
ГЛАВНАЯ
Продажа новых Opel
» автосалоны » модели и цены
Продажа б/у Opel
» поиск авто » продать
Тюнинг Opel
» статьи » галерея
Все о Opel
» новости » история марки
» архив моделей » тест-драйвы
» отзывы
Мультимедиа
» обои
Обслуживание
» запчасти » автошины
Весь мир авто на InfoCar
АВТОСАЛОНЫ OPEL
Opel Центр Київ «ВІДІ АДВАНС»
Opel Центр Київ «ВІДІ АДВАНС»Автодинастія ВІДІ рада представити Вам новий ультрасучасний автомобільний салон «Опель ВІДІ Адванс». «Опель ВІДІ Адванс» це офіційний дилер компанії Opel.
Регион: Киев
Дилер Opel

Opel Центр Одеса «Адіс-Мотор»
Opel Центр Одеса «Адіс-Мотор»Opel Центр Одеса «АДІС-МОТОР» - офіційний дилер марки Opel в Одесі. Ми пропонуємо повний комплекс послуг з придбання та обслуговування автомобілів легендарної німецької марки.
Регион: Одесса
Дилер Opel

Opel Центр Запоріжжя «Ліон Авто»
Opel Центр Запоріжжя «Ліон Авто»Opel Центр Запоріжжя «Ліон Авто» - офіційний дилер марки Opel у Запорізькому регіоні. Ми пропонуємо повний комплекс послуг з придбання та обслуговування автомобілів легендарної німецької марки.
Регион: Запорожье
Дилер Opel

Opel Центр Херсон «Автоцентр Херсон»
Opel Центр Херсон «Автоцентр Херсон»ТОВ «Автоцентр Херсон» - офіційний дилер з продажу автомобілів OPEL у Херсоні та Херсонській області.
Регион: Херсон
Дилер Opel

Opel Центр Кропивницький «Авто-Шанс»
Opel Центр Кропивницький «Авто-Шанс»Opel Центр Кропивницький ПП «Авто-Шанс» - офіційний дилер марки Opel в м. Кропивницькому та Кіровоградській області. Ми пропонуємо повний комплекс послуг з придбання та обслуговування автомобілів легендарної німецької марки.
Регион: Кропивницкий
Дилер Opel

Opel Центр Миколаїв «Автодом-Н»
Opel Центр Миколаїв «Автодом-Н»Opel Центр Миколаїв «Автодом-Н» на Космонавтів, 81/1 - офіційний дилер марки Opel у Миколаєві. Ми пропонуємо повний комплекс послуг з придбання та обслуговування автомобілів легендарної німецької марки.
Регион: Николаев
Дилер Opel

Opel Центр Дніпро «Дніпропетровськ-Авто»
Opel Центр Дніпро «Дніпропетровськ-Авто»ПрАТ «Дніпропетровськ-Авто» - офіційний дилер марки Opel у Дніпрі та Дніпропетровській області. Ми пропонуємо повний комплекс послуг з придбання та обслуговування автомобілів легендарної німецької марки.
Регион: Днепр
Дилер Opel

Opel Центр Київ «Автоцентр на Столичному»
Opel Центр Київ «Автоцентр на Столичному»«Автоцентр на Столичному» - офіційний дилер марки Opel у Києві. Ми пропонуємо повний комплекс послуг з придбання та обслуговування автомобілів легендарної німецької марки.
Регион: Киев
Дилер Opel

Opel Центр Вінниця «Автомир М»
Opel Центр Вінниця «Автомир М»Компанія «АВТОМИР М» є офіційним дилером німецької марки OPEL в місті Вінниця та Вінницькій області.
Регион: Винница
Дилер Opel

Opel Центр Хмельницький «Ліга»
Opel Центр Хмельницький «Ліга»Наша компанія, Автоцентр «Ліга», є офіційним дилером автомобільної марки Opel в Україні з 2017 року. Цей статус надає нам право продавати нові автомобілі Опель, проводити гарантійні ремонти, продавати оригінальні запчастини та аксесуари.
Регион: Хмельницкий
Дилер Opel

Opel Центр Черкаси «Ньютон»
Opel Центр Черкаси «Ньютон»Opel Центр Черкаси ПСП «Ньютон» - офіційний дилер марки Opel в м. Черкаси та Черкаській області. Ми пропонуємо повний комплекс послуг з придбання та обслуговування автомобілів легендарної німецької марки.
Регион: Черкасcы
Дилер Opel

Opel Центр Харків «Альфа Авангард»
Opel Центр Харків «Альфа Авангард»Opel Центр «Альфа Авангард» - офіційний дилер марки Opel в Харкові. Ми пропонуємо повний комплекс послуг з придбання та обслуговування автомобілів легендарної німецької марки.
Регион: Харьков
Дилер Opel

Opel Центр Київ «Автохаус Віпос»
Opel Центр Київ «Автохаус Віпос»Opel Центр Київ «Автохаус Віпос» - офіційний дилер марки Opel у Києві. Ми пропонуємо повний комплекс послуг з придбання та обслуговування автомобілів легендарної німецької марки.
Регион: Киев
Дилер Opel

Opel Центр Львів «Ілта Львів»
Opel Центр Львів «Ілта Львів»Opel Центр Ілта Львів - офіційний дилер бренду Opel у Львові. Ми пропонуємо повний комплекс послуг придбання та обслуговування автомобілів легендарної німецької марки.
Регион: Львов
Дилер Opel

Opel Центр Рівне «МТВ»
Opel Центр Рівне «МТВ»Opel Центр Рівне «МТВ» - офіційний дилер марки Opel у Рівному та Рівненській області. Ми пропонуємо повний комплекс послуг з придбання та обслуговування автомобілів легендарної німецької марки.
Регион: Ровно
Дилер Opel

Opel Центр Івано-Франківськ «Модерн Авто»
Opel Центр Івано-Франківськ «Модерн Авто»Opel Центр Івано-Франківськ «Модерн-Авто» - офіційний дилер бренду Opel. Ми пропонуємо не просто засіб пересування, а зробити крок на зустріч своїй мрії, своєму майбутньому!
Регион: Ивано-Франковск
Дилер Opel

OPEL «НІКО Мегаполіс»
OPEL «НІКО Мегаполіс»Opel «НІКО Мегаполіс» - офіційний дилерський центр Opel в Києві і Київській області, автосалон якого розташований на Лівому березі міста Київ.
Регион: Киев
Дилер Opel

Opel Центр Харків «Авто Граф Ф»
Opel Центр Харків «Авто Граф Ф»Opel Центр «Авто Граф Ф» - офіційний дилер марки Opel в Харкові. Ми пропонуємо повний комплекс послуг з придбання та обслуговування автомобілів легендарної німецької марки.
Регион: Харьков
Дилер Opel

Opel Центр «Автоальянс Суми»
Opel Центр «Автоальянс Суми»Opel Центр «Автоальянс Суми» - офіційний дилер марки Opel у Сумах. Ми пропонуємо повний комплекс послуг з придбання та обслуговування автомобілів легендарної німецької марки.
Регион: Сумы
Дилер Opel

Opel Центр Полтава «Автодрайв Альянс»
Opel Центр Полтава «Автодрайв Альянс»Opel Центр Полтава «Автодрайв-Альянс» - офіційний дилер марки Opel в Полтаві. Ми пропонуємо повний комплекс послуг з придбання та обслуговування автомобілів легендарної німецької марки.
Регион: Полтава
Дилер Opel

Дилерська мережа Opel
Дилерська мережа OpelOPEL - це істинно німецький бренд із багатою 120-річною історією та сильними позиціями на міжнародній арені. Марка почала підкорення українського ринку ще у 90-х роках та досі завойовує нових прихильників.
Регион: Киев
Дилер Opel

Opel Центр Київ «НІКО Мегаполіс»
Opel Центр Київ «НІКО Мегаполіс»«НІКО Мегаполіс», офіційний дилерський центр OPEL в Києві та Київській області, запрошує автомобілістів до нового автоцентру на Бориспільському шосе.
Регион: Киев
Дилер Opel
Размещение информации| Информеры | PDA-версия | |